Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

12 позачергова сесія 7 скликання

Результати голосування ХII позачергової сесії районної ради від 05.09.2016 р.

Протокол ХІІ позачергової сесії районної ради від 05.09.2016р.

Рішення №171 від 05.09.2016 р. "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні на умовах оренди Новобузького ДНЗ №10 "Пролісок" для ведення підсобного сільського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області."

Рішення №172 від 05.09.2016 р. "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні на умовах оренди Новобузького ДНЗ №6 "Джерельце" для ведення підсобного сільського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області."

Рішення №173 від 05.09.2016 р. "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні на умовах оренди Новобузького ДНЗ №3 "Чебурашка" для ведення підсобного сільського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області."

Рішення №174 від 05.09.2016 р. "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні на умовах оренди Жовтневого ДНЗ "Колосок" для ведення підсобного сільського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області."

Рішення №175 від 05.09.2016 р. "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні на умовах оренди Терехівського ДНЗ "Колосок" для ведення підсобного сільського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новобузької міської ради Новобузького району Миколаївської області."