Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

До відома депутатів Новобузької районної ради, міського та сільських голів

Переглядів: 432

Відповідно до листа Миколаївської обласної ради від 08.11.2017р. вих. №2031-03-05-17 у залі засідань Миколаївської обласної ради буде проведено тренінг з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Семінар-тренінг для державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади обласного та районного рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, посадових осіб юридичних осіб публічного права буде проводитись з 10.00 до 11.30 05 грудня 2017 року представниками Національного агентства з питань запобігання корупції та експертами Програми Розвитку ООН за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (1 поверх).

Реєстрація учасників починається з 9 години 30 хвилин.

Учасникам семінару-тренінгу необхідно попередньо пройти он-лайн реєстрацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (обов’язкові поля  позначені червоною зірочкою (*) за посиланням https://goo.gl/forms/smrMS37XgxULSC393) та бажано скласти ознайомчий тест на знання Закону України “Про запобігання корупції»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку оголошень