Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

Новобузьке бюро правової допомоги

Переглядів: 430

Новобузьке бюро правової допомоги інформує:

            05 січня 2017 року набрали чинності зміни до  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/main/1798-19), внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу .

Насамперед, йдеться про:

- внутрішньо переміщених осіб;

- осіб, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;

- особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Крім того, безоплатну вторинну правову допомогу ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:

особа матиме право на безоплатну вторинну правову допомогу , якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;

враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.

 

 

Новобузьке Бюро правової допомоги чекає громадян для отримання безоплатних правових консультацій за  адресою: м.Новий Буг вул.Гагаріна 7. Тел. 9-18-69, 9-17-95

« повернутися до списку оголошень