Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

Залучення інвестицій у Новобузький район

Переглядів: 540

 


Залучення інвестицій у Новобузький район.

За ініціативи депутата районної ради Гаврилюка В.Д. в Новобузький район було запрошено інвестора ТОВ«Баніса Енерджі Юкрейн» для презентації послуг. За результатами проведеної роботи 21 червня 2016 року головою районної ради Гаркавенком В.В., головою райдержадміністації Івановим С.В. та директором ТОВ «Баніса Енерджі Юкрейн» Апісарєвим О. підписано Меморандум про співпрацю з метою впровадження інвестиційних проектів на території Новобузького району.

Інвестор ТОВ «Баніса Енерджі Юкрейн» зобовязується на протязі 2016-2020 років впровадити на території району орієнтовно 15000000 (п'ятнадцять мільйонів) гривень до бюджетної сфери.

Інвестиційним проектом передбачено переведення газових котелень бюджетної сфери на нетрадиційні (альтернативні) види палива. Зокрема, на альтернативні види палива буде переведено 10 котелень, із них –котельня центральної районної лікарні, котельні міських загальноосвітніх ЗОШ №1, №4, №7, №10, Жовтневої, Софіївської та Новополтавської ЗОШ і одна котельня біля будівлі райради на 3 бюджені установи: районної ради, районного будинку культури та гімназії.

« повернутися до списку новин