Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

Із засідань постійних комісій

Переглядів: 425

20 вересня 2016 року відбулось спільне засідання постійних комісій Новобузької районної ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту, з питань промислової політики, розвитку підприємництва та управління об'єктами спільної власності територіальних громад.

В роботі взяли участь голова районної ради Гаркавенко В.В., 8 депутатів з 11 запрошених, перший заступник голови райдержадміністрації Завальнюк Н.В., начальник відділу освіти, молоді і спорту Розуменко С.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації Крикун І.Г., директори загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вивчалося питання доцільності створення в районі освітнього округу №2, було затверджено Положення про Новобузький освітній округ №1 Новобузької районної ради Миколаївської області, Положення про філії Новобузької загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, було внесено зміни до Статуту комунального закладу "Новобузький районний будинок культури", Статуту "Новобузький районний фізкультурно-спортивний клуб "Колос", було розглянуто ряд клопотань керівників загальноосвітніх навчальних закладів про потребу в коштах, про перерозподіл залишку Освітньої субвенції. Депутати взяли активну участь в ході обговорення питань порядку денного. Розглянуто 13 питань, прийнято 12 рекомендацій.

 

« повернутися до списку новин