Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

семінар на тему «Моніторинг актуальних програм, проектів і грантів. Стратегічне планування та підготовка проектів».

Переглядів: 306

Розвиток інвестиційної діяльності в Новобузькому районі.

07 серпня 2018 року Новобузька районна рада  Миколаївської області провела семінар  на тему «Моніторинг актуальних програм, проектів і грантів. Стратегічне планування та підготовка проектів».

 В ході даного заходу головним спеціалістом організаційного відділу Новобузької районної ради  Чупак Світланою Володимирівною представлено діючі проекти та програми на території України за підтримки європейських держав та міжнародних організацій, а також запропоновано перелік проектів та грантів, які актуальні в серпні 2018 року за різними напрямками. Проведено опитування щодо потреб та інтересів громади для подальшого розвитку інвестиційної діяльності в Новобузькому районі. Моніторинг актуальних проектів і грантів здійснюється постійно і щомісяця оновлена інформація буде представлена на сайті Новобузької районної ради Миколаївської області.

Радник з питань регіонального розвитку Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Дурман розкрив головні аспекти стратегічного планування місцевого розвитку та особливості технічних завдань на проекти, що фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та міжнародної технічної допомоги.

« повернутися до списку новин