Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

Про скликання 27 сесії районної ради 7 скликання

Переглядів: 385

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 05.04.2018р. №11-р «Про скликання ХХVІІ сесії районної ради» ХХVІІ сесія районної ради відбудеться 27 квітня 2018 року о 10 годині в сесійній залі районної ради.

До порядку денного включено наступні питання:

1. Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної діяльності та соціально – економічного розвитку

2. Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів.

3. Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань промислової політики, розвитку підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад.

4. Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації.

5. Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту.

6. Звіт голови районної ради.

7. Про затвердження Програми зайнятості населення Новобузького району на період до 2020 року.

8. Про затвердження Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Новобузькому районі Миколаївської області на 2018-2022 роки.

9. Про хід виконання районної Програми збереження архівних фондів в Новобузькому районі , затвердженої рішенням районної ради від 28.12.2011р. №216.

10. Про виконання у 2017 році Програми захисту споживачів у Новобузькому районі , затвердженої рішенням районної ради від 18.02.2013р.

11. Різне.

« повернутися до списку новин