Новобузька районна рада
Новобузький район Миколаївська область

Розвиток починається з інвестицій

Переглядів: 192

24 січня 2019 року Новобузька районна рада Миколаївської області провела засідання консультативно – дорадчого органу «Ресурсний центр по розробці грантових проектів із залучення донорських інвестицій для соціально-економічного розвитку району», в якому взяли участь члени комітету : представники міської ради,  сільських рад, Новобузької районної державної адміністрації, Новобузької районної ради, депутати та громадскість.

            Головний спеціаліст сектору щодо залучення донорських інвестицій для соціально-економічного розвитку району Чупак Світлана презентувала умови подання проектних пропозицій для участі у конкурсі ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку ) у 2019 році. Окреслено основні пріоритети та напрямки регіональної політики.

            Всі присутні виявили зацікавленість в інвестиційній діяльності, виокремлено проблеми та потреби громад. Розглянуті пропозиції для підготовки проектних заявок з метою участі у конкурсі ДФРР на 2019 рік згідно до визначених потреб Новобузького району та надання пропозицій щодо включення до Плану перспективного розвитку регіонів на 2019 – 2021 роки на території Новобузького району, відповідних районних програм.

« повернутися до списку новин